Tere kõigile, kes jälgivad meie Laurakese arengut 😀 Oleme saanud juba 10 kuuseks ja päris suured juba. Arstionu meid näha ei ole soovinud ja seega ei tea me oma pikkusest ja kaalust suurt palju. Aprilli lõpus kohtume uuesti arstiga ja saame ka oma kaitsesüsti kätte. Oi vot see saab olema üks ütlemata ebameeldiv kohtumine täis nuttu ja soovi arstionu mitte näha 😀 Seega oskame siis ka täpsemalt teatada oma pikust ja kaalu. Laural siiani ainult 4 hammast suus nagu hiirekesel 😀 Aegajalt hakkab ta nendega mul jalast kinni ja see pole kohe kindlasti meeldiv tunne. Ise vaatab otsa ja itsitab. Meil on Laural ka mängukaaslane Kati :D. Ja oi kuidas see Kati meie Laurakesele meeldib. Temaga saab nii palju põnevaid asju teha. Emme sellel ajal jällegi teeb koduseid toimetusi. Näiteks peale ärkamist on võimalik teha fotosesioon unistest nägudest või kuulata Katiga jazzy. Siis olen mina küll kadunud sealt toast 😀 Igatahes on meil elu lõbus ja kevad täis õites. Sooja ikka nii 20 kraadi tuuris ja elu nagu lill 😉

  Sellised oleme me Katiga peale ärkamist.

 Selline olen suure õe Karolina kõrvaklappidega 😀

  Need pildid pärinevad enne suure sooja algust, kui emmega õue läksime 😀 Pilte teeb meil tädi Kati. Ta lausa loodud piltnikuks.

  Ja nüüd soovime me kõik teile ilusat kaunist kevadet 😀 Meil on magnooliad õites ja kõik on kaunis roosa. Praegu on alanud meil üks kauneimaid aegu kevadest.