Tere kõigile Monterossolt.:) Tänane postitus pole just see, millega tahaks eputada ja teile rõõmuga näidata. Tänane postitus on pigem kurb ja näitab teiste inimeste kannatusi ja samas nende optimismi ja tugevust. Meid tabas 25 korralik vihmasadu, mis tõi endaga kaasa suured üleuiutused. Mina elan sellest vanast külast natuke kaugemal, mis kõige enam kannatada sai. Minu kannatused on nende inimeste kõrval olematud. Sain koristada korralikult vett majast ja 2 pool maja jäi koristamata, kuna ma ei jõudnud kõikjale.Kuid see selleks. Vanas külas olevad restoranid ja poed on lõppenud, kuna vesi ja muda hävitas kõik. Vesi ulatus paari tunniga mõnel mehel 1 korruse lagedeni jamõnedel peaaegu lagedeni. Õnneks sai surma monterossol ainult 1 inimene ja vigastada saanuid polnud. teed Monterossole peaaegu pole. Rongiliiklus oli katkenud ja elekter, vesi ja gaas sammuti. Kogu liiklus ja elu hakkas toimuma mööda õhuliini ja vett. Kogu monterosso peale jäi püsti 1 eemalolev poeke mis hakkas tohut kiirusegatühjenema. T’änaseks on meil elekter tagasi ja minupoolses otsas ka vesi. Vanas külassiiani vett pole ja gaasi kah mitte. Elekter on siiski suudetud taastada. Tahan ära märkida 1 erilise asja ja erilise inimese. Minu jaoks on restorani omanik Jack Monterosso süda ja hing. Inimene, kes on täis optimismi ja plaanib jõuludeks taastada oma restorani. Tugevad inimesed siin mägedes ja väga töökad. Loodan siiralt, et Jack saab oma restorani ja poe kiirelt taastatud. Piltidel näete seda tublit meest sammuti.

    Need on pildid Jackist ja tema restoranist. Pisike mees, aga täis jõudu ja optimismi ka siis, kui on kaotanud kõik. Peale restorani hävis tal ka baar ja pood.

    Selline näeb välja kirik seest. ! pildil on näha seina ja seal on silt kuupäeva ja aastaarvuga. Aastal 1966 oli sammuti suur üleujutus ja vesi ulatus sinna maale. See aasta on näha, kui palju kõrgem oli vee tase ja seekord oli see koos mudaga.

  Ja selline nägi välja meri minu aknast tol raskel päeval. Nii palju kui silm seletas oli kõik ühtlane kakao värv. 2 poldil paistab kuidas mägedest tulev vesi on, kui jõgi mis voolab merre. Ja neid jõgesid oli kokku 3 terve Monterosso peale.